رحمت‌الله پور موسی در جشنواره معرفی و تقدیر از کارگران، گروه‌های کار، واحدهای نمونه و زنان کارگر سرپرست خانوار واحدهای اقتصادی خراسان رضوی اظهار کرد: کارگران پرچم‌دار اقتصاد مقاومتی در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی هستند.

وی با بیان میزان دستمزد 487 هزار تومانی کارگران و سطح بالای هزینه‌ها و مخارج مورد نیاز زندگی افزود: دولت و مسئولان باید بیش از گذشته به فکر این قشر از جامعه باشند تا بتوان با بحران‌ها و تهدیدها مقابله کرد. پورموسی ضمن تشکر از نمایندگان مجلس برای پیگیری و تصویب طرح کانون هماهنگی شوراهای اسلامی خاطر نشان کرد: این طرح گام موثری در راستای تامین نیازهای قشر کارگری خواهد بود.


[پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392 ]  [08:10 ق.ظ]  [خادم الزهرا]

در این اوضاع اقتصادی، مؤمنان غیر از ارائه تحلیلهای سیاسی اقتصادی 

واجبه مقداری از بهره برداریشون از مواهب دنیا کم کنند و ماحصل رو به مردم اختصاص بدن.

دولت روز قیامت خودش باید جواب بده، ما هم جداگانه.

حجت الاسلام انجوی نژاد


[چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 ]  [09:43 ق.ظ]  [خادم الزهرا]

امام خمینی (ره): اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود.

----------------------------------------------

هاشمی رفسنجانی: ما با اسرائیل سر جنگ نداریم!


[سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 ]  [09:34 ق.ظ]  [خادم الزهرا]

من به همه‌ى کسانى که نامزد انتخابات ریاست جمهورى هستند و طرفداران آن‌ها صمیمانه عرض مى‌کنم که فضاى کشور را فضاى دشمنى و نقار و تشنج و اختلاف نکنند. البته ملت این‌طور نیستند؛ فضا باید دوستانه باشد؛ هر کس حرف‌هاى خودش را بزند و برنامه‌هاى خودش را بگوید و کارى را که خودش مى‌تواند بکند، بیان کند؛ به دیگران چه کار دارند؟ فضا را متشنج نکنند؛ فضا را برادرانه و صمیمانه بکنند.


[دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 ]  [12:42 ب.ظ]  [خادم الزهرا]

علی افشاری ضد انقلاب فراری، در حاشیه تصویری که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد حسن روحانی را به استفاده تبلیغاتی از خاتمی متهم کرد. افشاری در این رابطه نوشت: "استفاده تبلیغاتی از خاتمی را شروع کرد! این کار حامیان وی این پیام را منتقل می سازد که خاتمی نمی آید و در ثانی او ادامه دهنده راه خاتمی است. البته این پیام برای روحانی دردسر ساز خواهد شد و حساسیت حاکمیت را برخواهد انگیخت."

علی افشاری، ضد انقلاب فراری است که در سال 84 پس از اینکه از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلب اسلامی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی به شش سال حبس تعزیری محکوم شده بود، از کشور متواری و به آمریکا پناهنده شد.


[سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 ]  [08:04 ق.ظ]  [خادم الزهرا]

تا سیاست جزو زندگی مردم است و همه در مسائل سیاسی دخالت میکنند، کاری از امریکا و غیر امریکا و بمب اتم و دلار و غیره برنخواهد آمد.

رهبر انقلاب(حفظه الله)

 


[دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 ]  [06:55 ب.ظ]  [خادم الزهرا]

ابراهیم کارخانه ای:

نامگذاری سال 1392 به عنوان «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» از سوی رهبر معظم انقلاب، موجبات تحکیم و سرافرازی جمهوری اسلامی ایران را در مناسبات سیاسی و اقتصادی جهان و شور و نشاط وصف‌ناپذیر و عزم بزرگ ملت ایران رادر خلق دو حماسه عظیم سیاسی و اقتصادی رقم خواهد زد.

حماسه سیاسی به معنای بیداری و امحاء کامل توطئه‌های سیاسی داخل و خارجی و حضور پرشور، آگاهانه و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی و حماسه اقتصادی به معنی شکست کامل توطئه‌های اقتصادی دشمن و تداوم کار، تلاش و رشد تولید ملی با اتکا به منابع داخلی و تمرکز بر الگوهای مصرف اسلامی و جلوگیری از اسراف و تبذیر است. مقام معظم رهبری هر ساله با پیام‌های عالمانه، دقیق و کارشناسانه خودشان چشم‌انداز سالانه را بر اساس شرایط و مقتضیات کشور در راستای نیل به افق چشم انداز توسعه تبیین می‌فرمایند.

نامگذاری سال جدید تحت عنوان «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» همانقدر که برای دوستان انقلاب امیدبخش و نشاط آور است، برای دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی شکننده و ناامیدکننده است که در ذیل به برخی از پیامدها و برکات سیاسی و فرهنگی و اقتصادی این نامگذاری بزرگ و مبارک اشاره می‌شود:

دلایل در ادامه مطلب...


[یک شنبه 15 اردیبهشت 1392 ]  [06:48 ب.ظ]  [خادم الزهرا]

 حجت الاسلام حسین ابراهیمی، عضو جامعه روحانیت مبارز در تشریح دلایل نامگذاری این سال با عنوان حماسه سیاسی اظهار داشت: در حال حاضر ما در شرایطی هستیم که خوشبختانه نظام با پیشرفت‌های چشمگیری در سطح داخل و خارج مواجه بوده است، جمهوری اسلامی در خصوص بیداری اسلامی در منطقه اثر گذار بوده و در خارج منطقه نیز توانسته ایفای نقش بکند.

 با توجه به مسائلی که گفته شد، اکنون جمهوری اسلامی با توطئه‌های مختلف در منطقه و خارج از آن مواجه است، یعنی از یک طرف غربی‌ها و از طرفی نیز مرتجعین در منطقه و جریاناتی که در سوریه فعال شده‌اند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند و یا در لبنان و فلسطین و عراق یک حرکت سیاسی گسترده‌ای به وسیله استکبار جهانی طراحی شده است.

ابراهیمی همچنین معتقد است که با این شرایط در سال جدید باید با برنامه ریزی در فاز سیاسی چنان عمل کنیم که دشمن را برای همیشه مایوس کنیم، همانطور که در گذشته این اتفاقات مکرر افتاد. اکنون در سال جدید و با توجه به نامگذاری این سال، صحنه بروز و ظهور حرکت ملی و مردمی دور یازدهم انتخابات ریاست جمهوری است.

آقای ابراهیمی حضور مردم، نشاط موجود در این مهم و انتخاب اصلح را سبب افزایش قدرت سیاسی کشور می‌داند و معتقد است که این گزینه‌ها هم قدرت ما را افزایش داده و هم حرکت سیاسی ما را تقویت می‌کند.

از سوی دیگر دشمن را نیز مایوس ‌می‌کند، لذا در باب سیاست میدان بروز و ظهور این حماسه، انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ریاست جمهوری است. آقای ابراهیمی تفاوت این حماسه را با سایر حماسه‌هایی که در طی ۳۰ سال گذشته اتفاق افتاده است اینگونه توضیح می‌دهد: سایر اتفاقات چون حماسه نهم دی یا راهپیمایی‌ها و یا انتخابات گذشته هر کدام حماسه‌های بزرگی بودند اما در مقابل یک فتنه و یک حادثه بودند اما ما در سال ۹۲ حوادث متعددی را در پیش داریم که یکی از آن‌ها انتخابات ریاست جمهوری است و لذا مجموع این حرکات منطقه و انتخابات ریاست جمهوری سبب شد که این سال به نام حماسه سیاسی است.


[شنبه 14 اردیبهشت 1392 ]  [04:38 ب.ظ]  [خادم الزهرا]

نامگذاری سال 92 از سوی مقام معظم رهبری به نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»می‌تواند از جهات گوناگون قابل توجه باشد.

انتخابات به عنوان نماد اتحاد و نیز خلق یک حماسه در سال جاری مهم‌ترین دلیل نامگذاری این سال با عنوان حماسه سیاسی بود.

مقاومت در برابر تحریم‌ها که نیازمند یک عزم ملی برای تبدیل این مقاومت به یک حماسه ونیز رسیدن به افق‌های روشن آینده است، نیز دلیل نامگذاری این سال با عنوان حماسه اقتصادی بود.


[جمعه 13 اردیبهشت 1392 ]  [04:26 ب.ظ]  [خادم الزهرا]
رهبر معظم (مدظله) : در سال ۹۲ لازم است هم در زمینه اقتصاد (تولیدملی)
 
، هم در زمینهی سیاست (انتخابات ریاست جمهوری)، حضور مردم حضور جهادی باشد.
 
 

[پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 ]  [10:50 ق.ظ]  [خادم الزهرا]

با نام و یاد خداوند،

سلام علیکم دوستان خوبم

این وبلاگ در جهت تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی فعالیت خودش را از امروز تاریخ

90/02/12 آغاز کرده است..

امیدوارم در وبلاگ "حماسه ها" لحظات خوبی را سپری کنید..

 


[پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 ]  [10:34 ق.ظ]  [خادم الزهرا]
تعداد کل صفحات : 2 ::      1   2